KPOP is my world. I love that world.

B.A.P - info

9. října 2012 v 10:48 | Yuki |  B.A.P
http://blog.eumakh.com/wp-content/uploads/2013/08/bap2.jpg

B.A.P (hangul: 비에이피) je šestičlená, hip-hopová, klučičí jihokorejská skupina, která debutovala 26. ledna 2012 se singlem Warrior pod společností TS Entertainment.
Celý název zní "Best Absolute Perfect".
Jejími členy jsou: Yongguk, Himchan, Daehyun, Youngjae, Jongup a Zelo.
Oficiální fanklub se nazývá BABY.
Oficiální barvu nemají, ale používá se zelená.
Jejich maskotem je "Matoki" což je zkrácení slov: Mask wearing Tokki ("Tokki" = králík = bunny) volný překlad znamená: králíček s maskou, nebo králíček nosící masku. Každý člen má svého bunnyho, který má odrážet charaktery, povahy jednotlivývh členů.

First look :)
Před debutem:
Skupina B.A.P. byla představena ke konci roku 2011. Tehdy byl představen pouze její první člen Yongguk, který vzal roli rapera a leadera a uvedl svůj příchod písní "Going crazy" a pak písní "I remember" (píseň byla vydána už 11. sprna 2011) , ve které byl společně se členem B2ST - Yoseopem.

Jako druhý člen byl představen Himchan na MC (-Master of Ceremonies- obvykle představuje nové členy) při hudební show v MTV Korea, která se jmenovala "The Show".

Třetí člen byl uveden 23. listopadu 2011 - Zelo, kdy byl představen prostřednictvím spolupráce s Yonggukem (Bang & Zelo), když vydali píseň "Never Give Up".

V lednu 2012 se celá skupina objevila v show Ta-Dah, It´s B.A.P, která se vysílala na SBS MTV. Show byla zaměřena na to, jak šest členů , jež hráli roli mimozemšťanů z jiné planety pracují společně až k představení jako B.A.P, kteří vtrhnou na planetu Zemi, aby pomohli zachránit jejich vlastní umírající planetu Mato. Oficiální název planety je B1A4AP224 (vím to z paměti ^^)

I remember

Himchan MC :D


Never Give Up ^^

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Chiyo666 Chiyo666 | Web | 5. května 2013 v 9:10 | Reagovat

ahoj chtěla jsme tě pochválít za nadherné uvedení b.a.p .D info ja jsem jejich velka faninka ale itak v tomhle článku jsem se hodně :3 dozvěděla:3
ps. chtěla jsme se zeptát mohla bych si tuhle informace zkopírovat na blog, neboj zdroj zasadně uvedu. ale zkopírovala bych je do ůV lednu 2012 se celá skupina objevila v show Ta-Dah, It´s B.A.P, která se vysílala na SBS MTV. Show byla zaměřena na to, jak šest členů , jež hráli roli mimozemšťanů z jiné planety pracují společně až k představení jako B.A.P, kteří vtrhnou na planetu Zemi, aby pomohli zachránit jejich vlastní umírající planetu Mato. Oficiální název planety je B1A4AP224 (vím to z paměti ^^)" sem

2 Yuki Yuki | 28. května 2013 v 11:37 | Reagovat

děkuji, jsem opravdu ráda, že to někdo sleduje ;) můžeš si informace zkopírovat, jen bych poprosila uvést zdroje :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama