KPOP is my world. I love that world.

Budu na tebe čekat...

17. října 2012 v 20:49 |  Budu na tebe čekat... (completed)
Tak jo... Jak už můj nejmilejší šotek Miyaji napsala.. Jsem tu. Nová spoluadminka Yuki. Dělám to poprvé a upřímně, absolutně tady v tom tápu. Tohle je moje první povídka tak doufám že se bude líbit.. :)

Skupina: BAP
Pairing: Zelo/Jongup.. později se nechte překvapit
Počet dílů: to ještě sama přesně nevím :DDD


"Zelo?, Zelo? Co je to s tebou? ". Blonďáček sebou nepatrně trhl. Až teď si uvědomil, že na něho někdo mluví. Byl to Jongup. " Co by se mnou bylo? " pronesl suše. Ani si nevšiml, že už jsou všichni dávno po jídle a někam se rozutekli. Jen Jongup zůstal v kuchyni a umýval nádobí. Mladší se začal zvedat ze židle, ale menší chlapec ho chytl za ruku a zabránil mu tak v odchodu. " Zdá se mi že si se nějak změnil. Poslední dobou a zase i teď se mi vyhýbáš, uhýbáš pohledem a stále si jakoby duchem nepřítomen." Blonďáček se zatřásl." Jen mě trochu bolí hlava, to je vše. " odbyl ho mladší a poškrábal se ve svých zářivých vlasech. Kdyby mu jen tak mohl říct, co se opravdu děje… Uslyšel smích. " Proč se směješ? " opáčil se Zelo na staršího a ten se na něj zazubil. "Už máš zase ten svůj nepřítomný výraz. Běž si lehnout. Musíš být unavený."důležitě pokýval hlavou a pak ukázal prstem k ložnici. " Nechci jít ještě spát, nejsem unavený." namítl mladší a zamířil směrem k obýváku. Jongup ho následoval a poté se oba posadili na sedačku, mezi Bangieho a Himchana.

Zrovna něco probírali ohledně vystoupení a byli do toho tak zabraní, že si skoro neuvědomili přítomnost dvou chlapců. Z rozhovoru je vytrhl až Jongup." Kde jsou Daehyun a Youngjae? ". "Prý si zašli na skleničku" odpověděl Bangie a znova se pustil do rozhovoru s Himchanem. Zelo opět jen nepřítomně hleděl do prázdna. S nikým se nebavil. Toho využil Jongup. Přisedl si k němu blíž a začal se ho vyptávat. " No ták, pověz mi to. Co tě trápí? Třeba ti mohu pomoct. Nechci aby si byl takto pořád smutný. Jsem pak z toho taky špatný. " zesmutněl a pak lehce pohladil mladšího po vlasech. Zelo se na něj podíval a pak skryl tvář do svých dlaní. Začal se chvět. Mlčel, ale v hlavě mu to jelo na plné obrátky. Jak moc mu to chtěl říct! Ale vždyť.. to přeci nejde! To není možné! Nemůže mu jen tak říct, že od té doby co mu omylem vlezl do koupelny a viděl ho nahého, zrovna když se chystal jít sprchovat, má v hlavě tisíce myšlenek. Jongupie už na tu trapnou nehodu ovšem dávno zapomněl. Ale Zelo na něj stále myslel. Nemohl zapomenout, i když tolik chtěl. Vždyť jsou to nejlepší přátelé. Kluci… Tak často spolu tráví čas, ale teď se mu Zelo opravdu vyhýbal. Bál se svých pocitů k němu. Nemohl se mu pořádně podívat do očí. Pořád si představoval, jak hladí tu jeho jemnou tvářičku. Myslel jen na to, jak líbá jeho růžové rtíky, jak se dotýká toho dokonale vypracovaného těla. Křehkého a přitom tolik svalnatého. Má chuť se na něj vrhnout a strhat z něho to oblečení. Ale vždyť Jongupie je jako jeho bratr. Má ho moc rád… možná že ho i… miluje! Né! To přeci nejde! Chodí s holkama, né s klukama! Ale když se podívá na jeho tvářičku, vždycky se neudrží a musí se alespoň pousmát.

Jongup to vzdal. Věděl že z něho už dneska nic nedostane a tak vzal ovladač a pustil si televizi.
Po chvíli se Bang a Himchan zvedli k odchodu, že už tedy jdou spát a pobídli jejich maknaeho, aby si šel lehnout také. Ale odmítl. Nebyl unavený a stejně by neusnul. A vždyť, cítil se v blízkosti Jongupa tak příjemně. Tak ho zanechali tam kde byl a ospale odcupitali do svých ložnic. Netrvalo dlouho a starší vypnul televizi. Byl stále ještě zklamaný z toho, že se mu Zelo nechtěl svěřit, a tak se otočil k odchodu. "Počkej! " zaslechl za sebou a podíval se na Zela. Ten se na něj upřeně díval a přitom si ožužlával spodní ret. " Počkej, já tě nemůžu nechat takto odejít ", řekl a zvedl se z pohovky. " Omlouvám se za to jak se v poslední době chovám. Mrzí mě to." řekl a sklonil hlavu dolů. Starší se usmál a přistoupil k němu. V tom se však zarazil když slyšel maknaeova slova. "M-miluji tě Jongupie" " Cože? ", nejistě se zeptal. Měl pocit, jakoby mu v břiše poletovalo tisíce motýlků. Snad se mu to všechno jen zdálo. "Řekl jsem, že tě miluji Jongupie." začervenal se Zelo a pokračoval. "Od té doby, co jsem tě viděl v té koupelně… No, stále na tebe myslím. Už nevím co mám dělat! Jsem bezradný! Prostě jsem ti to už musel říct…" Jongup jen nevěřícně hleděl. Pomyslel si, že je to jen nemístný žert a že teď zpoza dveří vyskočí kluci a zakřičí "Apríl". Ale nic… Mladší na něj upínal svůj zrak a čekal co mu na to odpoví. Jongup ale mlčel.
V hlavě se mu ale odehrával souboj citů a racionálního uvažování. Byl stále v šoku. Na jednu stranu si chtěl teď držet od Zela odstup a na druhou ho nějaká síla k němu tlačila a nutila ho přiblížit se k němu. Ale stále stál na stejném místě. Beze slova. To už ale maknae nemohl vydržet. Na tuto chvíli čekal takovou dobu! Zvedl svou ruku, vzal Jongapovu dlaň do té své a pak si ho přitáhl k sobě. Zadíval se mu do očí. Jongup chtěl něco říct, ale nestačil. V tu chvíli jak pootevřel svá ústa Zelo se k němu naklonil a zlehka se dotkl jeho rtů. Jakmile je však ucítil musel se více přitisknout. Konečně! Udělal to a nemohl se od těch rtíků odpoutat. Chutnali tak sladce, ty měkkoučké polštářky! Jongupie byl natolik v šoku, že nedokázal nic dělat. Toto tedy nečekal! Cítil se tak podivně. Tolik smíšených pocitů ještě nezažil. Bylo to zvláštní a přitom i tolik vzrušující. Pak se ale vzpamatoval, přiložil ruce na jeho hruď a odtáhl se od něj. Jen nevěřícně na něj zíral a přitom si prsty přejížděl po těch políbených rtech. Červenal se. Čekal, že se Zelo bude také červenat, ale mýlil se.

Z očí mu jen sálal chtíč. Jongupie mu opět chtěl něco říct, ale Zelo ho chytl za zápěstí a přirazil ho ke zdi, až ho to trochu zabolelo. Mladší mírně naklonil hlavu na stranu a znova se jemně dotkl jeho rtů. Lehce vsál jeho spodní ret a pak ho pofoukal. Ucítil jak se Jongupie zatřásl. Snad vzrušením… doufal. A opravdu. Jongup se nad tím zděsil! Bylo mu to příjemné a on opět nebyl schopen nic dělat! Vzmohl se jen na tichý vzdech. Zelo se od něj odpoutal a usmál se. "Promiň, nemůžu si pomoct. Asi jsem se opravdu do tebe zamiloval" vydechl a zadíval se mu do očí a snažil se z nich vyčíst jeho pocity. Jongup měl teď v hlavě naprostý chaos. Nevěděl co si má myslet. Nerozuměl svým pocitům. Byl vyděšený a zároveň vzrušený. Srdce mu bylo třikrát tak rychleji. " J-já nevím c-co na to říct. Promiň…" vykoktal konečně ze sebe. Zelo se ale stále usmíval. "Myslel jsem si to. Jen doufám že se nezlobíš a že mě neodmítneš." Pohladil staršího po vlasech a pak se otočil a pomalu odcházel do své ložnice. Ještě než za sebou stačil zavřít dveře se otočil a rozloučil se se slovy: " Dobrou noc Jongupie. Budu na tebe čekat…"
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 queen.cobain♥ queen.cobain♥ | Web | 17. října 2012 v 20:53 | Reagovat

U mě na blogu je SONP (soutěž o nejlepší písničku), zapoj se i ty! http://danger-romance.blog.cz/1210/sonp-soutez-o-nejlepsi-pisnicku

2 Maryuuan-Mo Maryuuan-Mo | Web | 17. října 2012 v 21:31 | Reagovat

Je to dobře napsaný, i když o nich vlastně nic nevím. Od BAP jsem zatím nic neslyšela.

PS: Akorát jedna technická. Za čárkama a tečkama se má dělat mezera, hlavně aby pak kvůli tečce nesklouzávali slova o řádku níž.

3 Yuki Yuki | 17. října 2012 v 21:45 | Reagovat

Děkuju :) Upravím v nejbližší době :)

4 Tanna Tanna | 31. prosince 2012 v 10:41 | Reagovat

Wuhí, to bylo pěkné ^^

5 Yuki Yuki | 7. ledna 2013 v 19:51 | Reagovat

[4]: Děkujííí :D

6 Chiyo.sama Chiyo.sama | Web | 6. května 2013 v 12:54 | Reagovat

:-) wau pěkné, opravdu pěkně. proživané a zelo waaaaay! možna je to maknae a ma byt shy ale ... miluji ten moment kdy  z  nevinněo ukeho vysype jako seme.D

7 Barica Barica | E-mail | Web | 24. července 2013 v 22:45 | Reagovat

Tak Zelínkovi rostou růžky, jo? :D Víš, že já se ani nedivím, že je to tak oblíbený? Mně se to už teď líbí děsně moc :3 A sypu na další díl! ^^

8 Hotaru Hotaru | Web | 30. července 2013 v 16:10 | Reagovat

Tak Zelo takhle, jo? :D To se mi líbí >:3 to se mi hodně líbí. Takže honem rychle běžím na další díl.

9 Miu Miu | 19. října 2013 v 20:39 | Reagovat

A jinak jseš normální přidat šest dílů povídky a neříct mi o tom?!!! :D tohle se dělá? dobře du rychle na další díl :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama