KPOP is my world. I love that world.

B.A.P Badman éra

7. srpna 2013 v 18:13 | Yuki |  B.A.P éry
Badman éra:
Coffee shop
20.6. v 5:00 našeho času TS vydalo teaser k první z titulních písní nového alba. Už jen teaserem upoutali velkou pozornost, jelikož melodie a celý styl byl na B.A.P velmi neobvyklý.

28.6. na poslední školní den bylo zveřejněno MV s názvem Coffe Shop. Videoklip se natáčel ve 4 městech při jejich turném B.A.P Live On Earth Pacific...a to - Los Angeles, Washington, New York a San Francisco a závěrečná scéna je ze Santa Monica Beach v Kalifornií.
Píseň vytvořili Kang Ji Won a Kim Ki Bum, kteří už se podíleli na Warrior, Power a One shot.
Píseň doprovází známá jazzová pianistka Song Young Joo, dodává tak celému MV nádech jazzu a kavárny.
Vysvětlení MV a překlad můžete najít zde.

První titulní píseň Coffee Shop

Co říkáte na skladbu? Někomu se nelíbí, protože to není jejich styl, mě osobně přijde moc hezká! ^^

Celé to provedení je až romanticky kouzelné :)

Hurricane
Dne 15.7. byly zveřejněny první teaser fotky konkrétně Daehyuna a Youngjaeho a zároveň byl odhalen název druhé titulní písně.. Hurricane! O den později byli vydány fotky Yongguka a Himchana a dne 17.7., na den vydání MV vyšly fotky maknae line, tedy Zela a Jongupa!
Hurricane se od Coffee Shopu výrazně liší. Píseň je energická, rychlá a text hodně provokuje a naráží na ambice členů. Nezapomnělo se ani na charakteristický zvuk píšťalky. MV se natáčelo v Las Vegas v jednom z deseti nejdražších 5-ti hvězdičkovým hotelů s názvem Palms Casino Resolt.

Musím říct, že v těch oblecích jsou naprosto, naprosto neodolatelní!! ^^

Zabíjely mě tam ty Zelovy vlasy...no prostě ovce, nevo květák.. vyberte si :D

Tohle jsem si nemohla odpustit... Himchan a jeho "The loof is on a fire" :DD V albu je to už ale přezpívané :'(

Badman
29.7. byl odhalen celý tracklist nového alba Badman. Skladba měla být třetí a poslední titulní skladbou. TS prohlísila že hudba obsažená v novém albu bude charakteristická pro B.A.P, ale zároveň bude něčím novým, co fanoušci ještě nepoznali.
2.8. byl vydán teaser, který už hned začátkem navodil fanoušky svým drsnějším spádem. Video bylo natočené v Detroitu na místech kde se točil film Transformers. Mv režíroval Hong Won Ki Won, režisér ze ZanyBros. S teaserem vyšlo i několik fotek. Píseň napsal Bang Yongguk, který svým textem, chtěl poukázat na sociální problémy, krádeže, vraždy a jiné zločiny.
6.8. bylo vydáno MV a společně s ním i celé minialbum, které obsahuje 6 písní, včetně Coffee Shopu a Hurricane.
Badman je mix stylu trap a vlastním, osobitým stylem B.A.P! Ve videoklipu je dominantní tzv. cross dance a Daehyunův nejvyšší tón, který doposud zazpíval.
Překlad MV můžete najít zde.
Další songy v tomto albu:
  1. WHUT'S POPPIN
  2. EXCUSE ME
  3. BOW WOW
O mini album je velký zájem. K minialbu je přibalen plakát, matoki šablona, kartička člena a 48-mi stránkový fotobook. (*umírá nedočkavostí*)

Download album:

Tracklist:
1.Whut's Poppin
2.Badman
3.Excuse me
4.Coffee shop
5.Bow Wow
6.Hurricane
Myslím, že tenhle koncept jim moc sluší!! ^^

Někdo říká, že je to hodně "americké". Možná že to má nějaký ten nádech Ameriky, ale rozhodně nejsem proti. Kluci vystřídali mnoho stylů, žánrů. K tomuto by se myslím nejedna skupina neodhodlala! :)

:D no jo,.. Warriors ^^

A nakonec, malý příběh... jak to vlastně bylo :'DD

Práce B.A.P ale jen tak na nějakou chvíli nekončí (to u nich prostě není možné), a tak se můžeme do brzkého budoucna těšit na jejich debut v Japonsku! ^^ Hwaiting B.A.P! :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Barica Barica | E-mail | Web | 25. srpna 2013 v 21:47 | Reagovat

Ta gifka na konci je naprosto geniálna...! :-D
Jinak, tyhle články se mi strašně líbí, konečně v tom mám jakž takž přehled... A ty odkazy ke stažení alba jsou naprosto bezvadné! (^w^)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama