KPOP is my world. I love that world.

Update

2. června 2017 v 21:08 | Yuki


안녕하십니까?

Víte, nemohla jsem si nevšimnout, že i přes mou nulovou aktivitu sem přeci jen několik lidí zabloudí. Nechtěla jsem nic říkat, nebo naznačovat, stejně všichni moc dobře víme, že nepíšu a nezvěřejňuju jako dřív, tento blog absolutně stagnuje a nějaké příspěvky jsou v nedohlednu. Ale možná vás překvapím a možná překvapím i samu sebe.

Před nedávnem jsem rozečetla jednu povídku a velmi, ale velmi mě nepotěšilo, když jsem tak v půlce cyklu zjistila, že to je vše, že autorka už nepíše a nechala příběh rozdělaný. Z vlastních pocitů jsem se vžila do čtenářů a uvědomila si, ne možná spíš jsem měla chuť zaškrtit sama sebe, že patřím mezi tuto sortu lidí a tím se i rozhodla, že tohle právě nechci.
Nepíšu už jako dřív. Neumím to tak jako dřív. Styl psaní se mi změnil a tempo o hodně, ale hodně zpomalilo, ale momentálně pracuji na pokračování Annyeong Daehyun a to samé mám v plánu i s Mission.
Říkala jsem si, že nejlepší bude zveřejňovat další díly až dopíšu celý cyklus a tak to zatím mám i v plánu, ale uvidíme. Ještě uvidíme.

Tím chci tedy říct, že tyto cykly chci dopsat a dopíšu, jen nevím kdy. Momentálně jsem v průběhu zkouškového, takže priority jsou stále někde jinde. Taky s mým tempem a sebekritičností to možná bude trvat. Chtěla jsem to sice všechno přepsat, protože když si zpětně přečtu díly, stydim se za sebe, ale to bych se nikam nedopracovala.
Nic nečekejte. Tímhle pravidlem se řídím a úspěšně, pak když přijde i jenom něco málo, mám i z toho mála radost. Nevím, jak jste na tom s facebookem, ale pokaždé, když zveřejním nějaký článek, hodím odkaz na skupinu s názvem Kpop CZ/SK fictions, pro info.

Moc děkuji vám všem, kdo sem občas nahlédne, moc si toho vážím a nechci nikoho zklamat tím, že se na to vybodnu. Jednou jsem to rozepsala, tak to taky dopíšu. Kdy? To sama nevím, třeba do roka, třeba do dvou, třeba do pěti, ale než umřu, tak to bude kompletní! :D Zatím se mějte, smějte a čekejte :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 4. června 2017 v 13:15 | Reagovat

Jsem ráda, že to všechno dopíšeš a je mi jedno za jak dlouho. Děkuju ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama